Підсумки І туру чемпіонату КВН

В Одесі стартував ІІІ сезон чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера». Фото

В Одесі пройшов І тур чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» 2017/2018 навчального року. У І турі чемпіонату взяли участь 15 шкільних команд.

Гра проходила у творчій, дружній атмосфері, вболівальники активно підтримували свої команди. Команди – учасниці І туру чемпіонату – продемонстрували кмітливість, фантазію, гумор, показали хороші артистичні, вокальні та танцювальні дані.

За одноголосним рішенням журі до півфіналу чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» 2017/2018 навчального року увійшли 13 команд – учасниць І туру чемпіонату, а також команда – переможець міського чемпіонату серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» 2017 року.

Мета чемпіонату – підтримка обдарованої та талановитої учнівської молоді нашого міста, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку підростаючого покоління.

Чемпіонат серед шкільних команд КВН на «Кубок мера» проходить у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 463-VІІ, за підтримки Одеського міського голови, постійної комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму, департаменту освіти і науки Одеської міськради.

Share this post