Дискусія-воркшоп «Цінності нової української школи»

Одеські педагоги обговорювали цінності нової української школи.

Одеські вчителі взяли участь у тематичній дискусії-воркшопі “Цінності нової української школи та роль учителя у ретрансляції цих цінностей”. Дискусія проводилася на базі Impact Hub Odessa Українським католицьким університетом у рамках проекту «Простір освітніх ініціатив».

Учасники дискусії – педагогічні працівники початкової школи та різних навчальних предметів, як досвідчені (більш 10 років стажу), так і молоді спеціалісти, які щойно почали педагогічну діяльність.

Кожна група вчителів, отримавши завдання у визначенні цінностей, висловлювала та обґрунтовувала своє розуміння таких понять, як гідність, справедливість, турбота, повага до життя, демократія, патріотизм, культурне різноманіття, солідарність, повага до закону, відповідальність, можливість вибору.

Під час емоційного обговорювання цінностей педагоги намагалися визначити роль та моделі поведінки вчителя, що формують цінності учня відповідно до Концепції нової української школи.

Результати цієї роботи будуть опрацьовані науковцями задля формування практичних рекомендацій з реформування української освітньої системи.

Share this post