Вічна пам’ять Людині, Учителю, Наставнику

Світлий, добрий спомин про Майю Арсенівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала. Майя Арсенівна була прекрасним педагогом, наставником і вчителем, доброзичливою і доброю людиною, співчутливою до чужого горя. 

Високоосвічений вчитель географії, яка виховувала в учнях почуття задоволення від навчання, розвивала особистості всебічно, вчила вільно і критично мислити, приділяла багато уваги індивідуальному підходу у процесі навчання й виховання учнів, прищеплювала навички самостійної праці.

Освітяни, батьки та учні зі скорботою висловлюють щирі співчуття родині. Світла пам’ять про Чепіжко Майю Арсенівну назавжди залишиться в наших серцях.


Чепіжко Майя Арсенівна народилась у 1943 році. Отримала освіту в Одеському державному університет імені І.І. Мечникова у 1968 році. Працювала вчителем географії в Петрівській середній школі Миколаївського району Миколаївської області, середній школі №92 м. Одеси, учителем початкових класів середньої школи №117 м.Одеси, заступником директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ №58.

Була нагороджена нагороджена медаллю «Ветеран праці», державною нагородою  “Відмінник освіти України”.  як викладач географії, 38 років віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління, «Відмінник освіти України».

Share this post