Відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

13 лютого 2024 року на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вул. Маршала Говорова, 8-а) відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Одеси.

Мета Змагань – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Для участі у ІІ (територіальному) етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році зареєструвалась 121 шкільна команда м. Одеси з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування.

Учасники Змагань – учні закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які за станом здоров’я не мають протипоказань до фізичних навантажень та які були зареєстровані закладом загальної середньої освіти у встановленому порядку відповідно до Положення.

На заході були присутні Одеський міський голова Леонід Труханов, депутати Одеської міської ради, директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, амбасадор проєкту в місті Одесі Анжеліка Терлюга, віце-чемпіонка Олімпійських ігор з карате, чемпіонка Всесвітніх та Європейських ігор, перший номер світового рейтингу.

Упродовж лютого-березня 2024 року одеські шкільні команди будуть змагатимуться за першість та вихід на всеукраїнський рівень.

*************************************

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: спортивні змагання команд м. Одеси

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: всеукраїнські змагання

Share this post