Семінар «Тренінгові технології у викладанні економіки»

Педагоги Одеси навчалися тренінговим технологіям.

Для вчителів економіки м. Одеси пройшов міський семінар-практикум на тему «Тренінгові технології у викладанні економіки».

З метою оволодіння навичками групової взаємодії та набуття досвіду у виробленні спільних ефективних економічних стратегій і моделей поведінки тренери об’єднали учасників семінару в команди: «Прагматичних і підприємливих», «Творчих і креативних», «Ідейних і концептуальних», «Мрійливих і романтичних».

Вчитель економіки Одеської спеціалізованої школи №10 Тетяна Єпур поділилася досвідом, як в процесі навчання розвивати творчість і креативність учнів та провела з педагогами вправи на визначення рівня креативності. Надія Панасюк, вчитель Одеської загальноосвітньої школи №72, розкрила особливості навчального тренінгу, як ефективної форми опанування знань і розширення життєвого досвіду учнів під час вивчення курсу «Економіка».

Також учасники семінару-практикуму взяли участь у навчальному тренінгу на тему «Інвестиції в Ваше майбутнє», який провела вчитель Одеського економічного ліцею Белла Харитонова. Під час тренінгу педагоги розвивали вміння керувати власними фінансами і формувати «Інвестиційний портфель», визначати стратегії оцінки ситуації на фондових ринках і моделі прийняття фінансового рішення.

У підсумку семінару-практикуму вчителі висловили зацікавленість у застосуванні навчальних тренінгів, як однієї з форм активного навчання учнів і набуття необхідних предметних компетентностей.

Share this post