Пройшла нарада з директорами шкіл

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

26 травня 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено нараду  з директорами закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо діяльності закладів освіти.

Захід відкрила Олени Буйневич, директорка Департаменту, яка привітала керівників закладів освіти із завершенням 2021/2022 навчального року. 

“Ми пишаємося тими, хто захищає нашу державу і щиро дякуємо педагогічним працівникам, які у складний для країни час стали на захист її кордонів, виконуючи свій обов’язок у рядах ЗСУ”, – зазначила Олена Буйневич. 

Під час наради були розглянуті  питання:

– щодо закінчення 2021/2022 навчального року. Звернули увагу присутніх на першочергові проблеми та їх вирішення найближчим часом.

– складання випускниками 11-х класів у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яке цьогоріч відбуватиметься у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ).   Було зосереджено увагу присутніх на термінах складання основної, додаткової та спеціальної сесій мультипредметного тесту та питаннях видачі документів про загальну середню освіту в умовах воєнного стану в Україні.  Із графіком проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) можна ознайомитися за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/provedennia-natsionalnoho-multypredmetnoho-testu-nmt/#more-48667

– умови та алгоритм зарахування дітей до 1-х, 5-х, 10-х класів. Нагадуємо, що стосовно порядку зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси інформували раніше. Для ознайомлення перейдіть за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv-1-kh-5-kh-10-kh-klasiv/#more-38631

Для перегляду презентації натисніть на картинку.

– оплати праці  та організації відпусток працівникам галузі «Освіта» у 2022 році на період воєнного стану в Україні.

Учасникам заходу було роз’яснено щодо особливостей застосування норм трудового законодавства під час дії правового режиму воєнного стану, зокрема щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання, в умовах дистанційного навчання, під час простою тощо.

 

 

 

*******************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 26.05.2022 № 116  “Про організацію відпусток працівників закладів освіти у період воєнного стану”

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 26.05.2022 № 117  “Про деякі питання видачі документів про загальну середню освіту в умовах воєнного стану в Україні”

Share this post