Пройшла нарада з керівниками ЗЗСО

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відбулася  онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

По першому питанню виступила директорка Департаменту Олена Буйневич, яка  презентувала проєкт “Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 27 серпня 2014 року № 5233-VII “Про встановлення вартості харчування учнів та вихованців у закладах освіти м. Одеси” Презентація додається.

Наступне питання  було розглянете  проєкт “Шкільний громадський бюджет” – це інструмент, що впроваджується із метою надати школярам і дорослим можливість впливати на благоустрій школи, підтримувати творчі напрацювання учасників освітнього процесу. 

На нараду був запрошений директор Департаменту інформації та цифрових рішень Одеської міської ради Сиваш Андрій,  який запропонував керівникам ЗЗСО взяти участь у проєкті  «Шкільний громадський бюджет», розповів про процедуру проведення підготовки проєктів та їх публікації.

Під час наради були обговорені актуальні питання освітньої галузі:

  • про виконання вимог Закону Украни “Про звернення громадян”;
  • про забезпечення  роботи укриттів відповідно до вимог чинного законодавства України;
  • про забезпечення видачі свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти відповідно до вимог чинного законодавства України;
  • про підготовку закладів загальної середньої освіти комунальної власності    територіальної громади  м. Одеси  до нового  2023/2024 навчального року;
  • щодо проведення ремонтних робіт укриттів в ЗЗСО;
  • щодо форми навчання у наступному 2023/2024 навчальному році відповідно до створення умов безпечного перебування дітей у ЗЗСО;
  • інше

За результатами обговорення питань були надані рекомендації  (протокольним дорученням) керівникам закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Share this post