Пройшла онлайн-нарада з директорами шкіл

24 березня 2021 року відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси

Директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, під час наради розглянула ряд важливих питань, а саме:

  • виконання встановлених протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти м. Одеси з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • об організації освітнього процесу  під час  карантинних обмежень;
  • щодо проведення  вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом   SARS-CoV-2;
  • посилення контролю за організацією харчування у закладах освіти м. Одеси;
  • профілактично-просвітницька робота з учасниками освітнього процесу щодо попередження виникнення суїцидальної поведінки та випадків самогубств серед учнівської молоді;
  • контроль за виконанням заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти міста.

Світлана Скебало, заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради, звернула увагу, що з 01 квітня 2021 року в місті  Одеса стартує кампанія з прийому дітей на навчання до закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси у 2021/2022 навчальному році. Повідомила  про порядок зарахування дітей до 1-х, 5-х, 10-х класів відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018 № 367 Керівникам закладам освіти було надано доручення до 29.03.2021 розмістити на вебсайтах ЗЗСО  інформацію щодо зарахування дітей до 1-х, 5-х, 10-х класів.

Порядок зарахування дітей до 1-х, 5-х та 10-х класів закладів загальної середньої освіти м. Одеси можна переглянути за посиланням.

Ірина Столбова, заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради, виступила щодо організації впровадження у закладах загальної середньої освіти технологій дистанційного навчання, для організації якого необхідно  забезпечення швидкісного  Інтернету через пристрої, що підключені до мережі Інтернет за допомогою кабелю. Також звернула увагу на  організацію забезпечення шкіл  бездротовим Інтернетом WI-FI. Керівникам закладам освіти було надано доручення у разі карантинних обмежень забезпечити належні умови організації онлануроків педагогічними працівниками, дотримання вимог  щодо роботи з технічними засобами, які зазначені у новому Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти.

Під час наради були пристуні   начальник відділу превенції ОРУП 1ГУНП  в Одеській області Цибульский І.С. та начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції ОРУП 1ГУНП  в Одеській області Трофименко П.А. Керівникам закладам загальної середньої освіти було поінформовано, що  у разі виявлення фактів насильства (домашнє насильство, жорстоке поводження, булінг (цькування) та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб, вчинення дітьми правопорушень, навмисних самоушкоджень та суїциду невідкладно інформувати відповідні підрозділи Головного управління Національної поліції в Одеській області, службу у справах дітей, Центр соціальних служб Одеської міської ради для вжиття необхідних заходів у межах компетенції.

 

Share this post