Пройшло чергове засідання комісії з контролю за організацією харчування

19 квітня 2024 року у Малій залі Одеської міської ради відбулось засідання Комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі. 

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич підбила підсумки перевірки закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади Київського району м. Одеси у березні 2024 року.

Також під час засідання було проведено аналіз виконання Протоколу доручень за результатами засідання комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі від 01.02.2024.

 

 

*******************************

Комісію з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі створено розпорядженням міського голови від 04.03.2021 № 136.

До складу Комісії входять керівники, спеціалісти виконавчих органів Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради, представники Одеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Share this post