Пройшли онлайн-вебінари з керівниками закладів освіти

 04 та 05 листопада  керівникам шкіл було презентовано електронну систему «Моя школа»

04-05 листопада 2021 року пройшли безкоштовні онлайн-зустрічі з керівниками закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо реалізації електронної системи управління процесами в навчальному закладі «Моя школа».

Мета онлайн-вебінарів: підготувати заклади загальної середньої освіти (ЗЗСО) до впровадження електронної системи управління процесами школи з функцією електронного щоденника «Моя Школа» (далі – система «Моя Школа»), якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», поділитися досвідом та відповісти на запитання, які виникають у керівників шкіл.

«Моя Школа» –  електронна система, у якій учні, вчителі та батьки можуть легко отримувати та ділитися інформацією про освіту дітей та процеси, що відбуваються у закладі освіти. Система налічує більше 100 корисних функцій для кожного із користувачів, починаючи від електронних журналів та щоденників, до планування уроків та формування повної звітності.

Система заснована на європейському досвіді, адже була випущена у 2004 році литовською компанією «NEVDA». За 3 роки роботи в Україні система адаптована під вимоги сучасної української освіти. Система працює в Литовській Республіці та в усіх регіонах України.

Під час вебінару були продемонстровані головні переваги системи: легкість і зручність у використанні, надійність та захищеність персональних даних користувачів, бази даних шкіл, доступ та робота із системою в режимі реального часу та забезпечення цифровізації процесу управління навчальним закладом і навчальним процесом. Функціонал системи включає в себе модулі комунікації, звітності, фіксування роботи працівників, електронного документообміну, сховища документів, електронної бази даних, архів навчальних років, аналітику та багато іншого.

Керівники закладів освіти довідалися: як керувати навчальним процесом у період карантину, чому електронний журнал краще паперового та як використовувати його у своїй роботі, а також отримали відповіді на ряд запитань.

Share this post