Відеоміст «Одеса-Кржижов»: Україна-Польща-Німеччина

Учні Одеського ліцею №9 долучилися до відеоконференції «Одеса-Кржижов»

12 жовтня 2022 року відбувся відеоміст «Одеса-Кржижов» між учнями 10-х класів Одеського ліцею № 9 Одеської міської ради Одеської області,   Третього загальноосвітнього ліцею м. Лешно (Великопольське воєводство, Республіка Польща) та  гімназії «Хенштауфен»  м. Кайзерслаутерн  (земля Райнланд – Пфальц, Федеративна Республіка Німеччина).

Зустріч відбулася у рамках міжнародного проєкту «Земля світу» з метою продовження та розвитку дружніх трьохсторонніх відносин між учнями з Одеси, Кайзерслаутерн та Лешно. Наразі учні з Німеччини та Польщі знаходяться у міжнародному молодіжному таборі місті Кржижова.

На початку зустрічі учасники конференції презентували себе, розповіли про свої сім’ї та те, як вони цікаво та корисно проводять своє дозвілля. Далі в іноземних друзів була можливіть  провести віртуальну екскурсію по табору, розповісти про засади та особливості діяльності даного закладу, а також про своє перебування у ньому.

Мешканці  Польщі та Німеччини, а зокрема міст Кайзерслаутерна та Лешно, надають постійну допомогу нашим співвітчизникам, проводять благодійні акції на їх підтримку. У місті Лешно, наприклад, працює фонд «Kooperatia», який опікується нагальними потребами українців.

Одеські учасники конференціх розповіли про те, як вони провели літні канікули та  особливості навчання в умовах воєнного стану.

Молодь із Польщі та Німеччини виступила на підтримку України та висловила бажання  і надалі спілкуватися і взаємодіяти з українськими друзями. Всі учасники зустрічі погодились, що перемога буде за Україною та обов’язково настане мир.

По завершенню відеомосту учні Одеського ліцею №9 висловили щиру подяку іноземним друзям за підтримку  та надання необхідної допомоги.

Раніше уже повідомляли про юних одеситів – учасників відеоконференції «Одеса – Кайзерслаутерн».

#ОдесаОсвіта

    

 

Share this post