Разом до найкращого Інтернету

05 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!»

У рамках відзначення Дня безпечного Інтернету у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси пройшли зустрічі, конкурси, диспути, круглі столи, бесіди та інші заходи.

Так, вихованці Одеського комунального навчального закладу „Дитячий будинок «Перлинка» Одеської міської ради Одеської області виступили з доповіддю на тему «Безпечний Інтернет».

Діти ознайомились з поняттям «кібербезпека» та поспілкувалися на тему шляхів захисту особистих даних в Інтернеті.

 

Вчителі та педагоги соціальні закладів освіти провели для учасників освітнього процесу заходи з формування навичок цифрової грамотності шляхом розвитку критичного мислення, що дозволяють учням орієнтуватися в мережі Інтернет.

Інтернет сприяє розвитку особистості і включення її у процес спілкування навіть тоді, коли в реальному житті людина може мати певні бар’єри для спілкування. Тому безпека в Інтернеті – це відповідальність кожного!

Для того, щоб спілкування у віртуальному просторі не принижувало людину, необхідно дотримуватися загальноприйнятих етичних вимог, правил мережевого етикету. Так, учні Одеського ліцею “Європейський” Одеської міської ради Одеської області нагадали користувачам інформаційного простору про 10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей.Щорічно кожен другий вівторок лютого у багатьох країнах світу відзначають День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету організовується з 2004 року Європейською мережею центрів безпечного Інтернету, що діє в рамках програми Єврокомісії «Безпечний Інтернет».

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *