Семінар до Дня пам’яті жертв Голокосту

Для вчителів історії Одеси пройшов семінар до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

31 січня 2018 року відбувся тематичний семінар, присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. На семінар запрошувались члени міської творчої групи вчителів суспільствознавчих дисциплін. Захід проведено Ізраїльським культурним центром при Посольстві Держави Ізраїль за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Головна мета заходу – поглиблення знань з історії Голокосту і Другої світової війни на теренах Європи, ознайомлення з науковими дослідженнями меморіального комплексу історії Голокосту «Яд Вашем» та новими матеріалами Одеського музею Голокосту.

До учасників семінару з привітальним словом звернулась Ілона Хільковська, Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського культурного центру в Одесі.

Учасники семінару були вражені допрем’єрним показом фільму «Фаталіст. Історія Семена Розенфельда» – про останнього живого учасника повстання в таборі Собібор. Після перегляду відбулось обговорення стрічки за участі Фредеріка Драчинського – співробітника комплексу історії Голокосту «Яд Вашем».

Друга частина семінару була проведена в форматі скайп-конференції з науковцями Меморіалу «Яд Вашем» за темою «Випадки порятунку під час Голокосту на території СРСР».

Нові матеріали про Праведників миру Одеського регіону учасникам семінару репрезентував директор Одеського музею Голокосту Павло Козленко.

Під час семінару відбувався обмін думками. Учасники семінару висловили вдячність організаторам за професійно проведений та інформаційно насичений захід.

Share this post