«Сенс життя і моє місце в ньому»: міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів

Для школярів організований міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому»

У вересні-жовтні 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому»

Фестиваль спрямований на формування у підростаючого покоління уявлень про моральні цінності, серед яких такі поняття, як сенс життя та щастя, навичок соціально активної та соціально компетентної особистості до сучасних умов, вміння вирізняти істинні та хибні цілі в житті, а також розвиток творчого потенціалу дітей та їх змістовного дозвілля.

До участі у фестивалі запрошуються учні/вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси, а також школярі, які постійно або тимчасово проживають і навчаються за межами України. Учасникам фестивалю до 28 жовтня 2022 року необхідно створити соціальні учнівські відеопроєкти (до 2-3 хв), розмістити їх на YouTube та надіслати інформацію на е-mail: [email protected], обов’язково вказавши ПІБ, контактний телефон автора, заклад освіти та посилання на відеопроєкт.

Усі учасники міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Найкращі відеопроєкти будуть розміщені на офіційному вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Фестиваль проводиться з урахуванням карантинних обмежень та в умовах воєнного стану.

****************************************

«Сенс життя і моє місце в ньому»: Анонс

«Сенс життя і моє місце в ньому» – відеопроєкти

Share this post