Щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»: практичне тренування

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З метою посилення безпеки, захисту життя та здоров’я учасників освітнього процесу 02 вересня 2022 року в Одеському навчально-виховному комплексі № 4 „Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-гімназія” Одеської міської ради Одеської області (просп. Адміральський, 32) Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно із спеціалістами відділу запобігання надзвичайним ситуаціям управління ГУ ДСНС України в Одеській області для керівників та відповідальних за цивільний захист  закладів освіти  комунальної власності територіальної громади м.Одеси  були проведені заняття та практичні тренування щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» та при виникненні надзвичайної ситуації, пожежі, знаходженні вибухонебезпечних предметів чи при артилерійському обстрілі.

Спеціалісти відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України в Одеській області,  поділились своїм досвідом та знаннями щодо правил поведінки у різноманітних небезпечних ситуаціях, довели до присутніх порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та сигналі повітряної тривоги, ознайомили учасників заходу  з правилами дій при хімічній атаці та продемонстрували макети вибухонебезпечних пристроїв.

Проведені практичні заняття по використанню первинних засобів пожежогасіння. Учасники заходу мали можливість поглибили  свої знання про пожежну,  протимінну  та хімічну безпеки, відпрацювати поведінку під час надзвичайних ситуацій та удосконалити практичні  навички під час тушіння пожежі.

 

 

 

 

***************************************

Тривають практичні тренування з питань цивільного захисту

Пройшли практичні тренування з питань цивільного захисту

Share this post