Щодо роботи закладів дошкільної освіти міста

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Шановні батьки!  На базі 25 закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси створено 25 укриттів, наразі ці заклади працюють очно. Їх може одночасно відвідувати 1700 дітей. Рівно стільки, скільки вміщують сховища. Навіть якщо садочок розрахований на 400 місць, дітей туди вийде стільки, скільки може перейти до сховища під час тривоги.

Право на дошкільну освіту мають усі діти. Тому путівку до закладу по черзі отримують усі, зареєстровані на вебсайті asrd.org.  При цьому до війни в садочках було більше 30 тисяч маленьких одеситів. Зараз ми можемо прийняти очно майже у 20 разів менше .

Вихователі проводять дистанційні заняття, намагаються тримати зв’язок з усіма дітьми, але найважча ситуація зараз у тих родинах, де працюють обидва батьки. Тому першочергово на очний процес  запрошуються саме такі родини. 

Ми не публікуємо номери очних садків.

Якщо батьки працюють, необхідно звернутися до керівника того садочка, де виховувалась Ваша дитина до війни чи до якого Ви отримали путівку. Вас направлять до відділу освіти Вашого району і допоможуть влаштуватися до очного садка.

 Якщо виникли питання, пропонуємо номер телефону для довідок: (048) 725 35 93.

Також для зв’язку надаємо контакти територіальних відділів освіти районів Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

 Територіальний відділ освіти Київського району тел.: (048) 753 00 31

 Територіальний відділ освіти Малиновського району  тел.: (048) 761 24 34 

 Територіальний відділ освіти Приморського району тел.: (048) 776 10 11

 Територіальний відділ освіти Суворовського району тел.: (0482) 34 04 72

Share this post