Щодо захисту у медіапросторі

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує       

Департаментом кіберполіції Національної поліції України створено проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel |MRIYA|, який об’єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

4 жовтня 2023 року для керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси відбувся семінар-лекція щодо питань безпеки у мережі Інтернет.

До заходу долучилося більш 150 учасників.

Артем Тесля, старший інспектор управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, звернув увагу присутніх на найпоширеніші шахрайські схеми та правила безпеки.

По завершенню заходу в учасників була можливість поставити тематичні запитання фахівцеві та отримати на них вичерпні відповіді.

У проєкту є офіційний сайт https://mriya.social  та телеграм-канал  StopRussiaChannel MRIYA  https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6.

Наряду з цим Національною поліцією України запущено проєкт щодо протидії шахрайству в онлайн-середовищі. Пропонуємо для ознайомлення інформацію стосовно даного напрямку:

Нагадуємо, що Управлінням протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України  з 18 по 21 квітня 2023 року проводилася  онлайн-презентація  проєкту «МРІЯ» StopRussiaChannel |MRIYA| та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі Інтернет для  батьків та учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Для ознайомлення перейдіть за посиланням.

Для керівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади, у рамках відзначення Міжнародного дня безпечного Інтернету «Разом до найкращого Інтернету», відбулася 15 лютого 2023 року онлайн-презентація проєкту «MRIYA» StopRussiaChannel  |MRIYA|та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі Інтернет. Для ознайомлення перейдіть за посиланням.

______________

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти у розділі «ІКТ» за посиланням.

Share this post