«Шість цеглинок» — технологічний інструмент для навчання дітей дошкільного віку»: Воркшоп

Школа резерву керівних кадрів закладів освіти продовжує свою роботу 

На базі Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” №293 Одеської міської ради Одеської області для слухачів Школи резерву керівних кадрів відбувся воркшоп «Шість цеглинок» — технологічний інструмент для навчання дітей дошкільного віку»

Мета заходу – це ознайомлення слухачів Школи резерву з методикою «Шість цеглинок». Учасники воркшопу мали практичну можливість познайомитись з формами роботи та засобами інтеграції даної методики в освітній процес.

У привітанні керівник закладу дошкільної освіти Людмила Коснакі акцентувала увагу на можливостях зазначеної методики для дітей дошкільного віку, а саме: методика дозволяє вирішувати різноманітне коло навчально-ігрових та розвивальних, креативних завдань, розвиває у вихованців просторове мислення, комунікативні навички та мову, допомагає отримати початкові знання про суспільство, світ тварин, роботу різних пристроїв та про причини та наслідки дій.

Вихователь-методист Оксана Осокіна, презентувала “родзинки” педагогічного досвіду щодо застосування методики «Шість цеглинок» у роботі з дітьми дошкільного віку та поділилася наробками щодо впровадження цієї методики у різні види діяльності. Яскравим моментом воркшопу став показ панорами фрагментів занять з використанням методики «Шість цеглинок» з дітьми усіх вікових груп у різних сферах діяльності, що на належному рівні продемонстрували педагоги закладу.

Протягом роботи учасники мали можливість переконатися у тому, що для педагогічного процесу методика «Шість цеглинок» об’єднує в собі елементи гри та експериментування і базується на інтегрованих принципах, а ігри з LEGO виступають засобом дослідження та орієнтації дитини в реальному світі і допомагають їй реалізувати свої творчі здібності.

Також слухачі Школи резерву керівних кадрів мали змогу випробувати себе у новому напрямку роботи з LEGO – стати активними учасниками практичного циклу креативних розвивальних вправ з використанням конструктора LEGO.

Слухачі Школи впевнились на практиці у безмежних можливостях конструктора LEGO в освітній роботі з дітьми дошкільного віку та молодшими школярами.

Ознайомитись із роботою колективу Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №293 Одеської міської ради Одеської області за 2019/2020 навчальний рік можна за посиланням: Звіт керівника Одеського ДНЗ №293.


Нагадаємо, що в рамках проекту «Сприяння освіті» вихователі Одеських ДНЗ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304 пройшли навчальний тренінг «Девіз LEGO Foundation – «Навчання через гру» . Проект започатковано в 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія).

 

Share this post