Школа резерву продовжує свою роботу

Участь слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у семінарах

26 лютого 2020 року на базі Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області відбувся семінар для слухачів Школи резерву керівних кадрів «Позакласна робота у закладі освіти – засіб розвитку нахилів та здібностей школярів, формування особистої мотивації до самореалізації у соціумі».

Слухачі познайомились з напрямами позаурочної роботи в сучасному освітньому закладі.

Ярослава Голтвян-Томачинська, педагог-організатор Одеського ліцею №9 провела майстер клас та розповіла про секрети формування активної життєвої позиції учня.

Валентина Тігінян, заступник директора з виховної роботи Одеського ліцею №9 продемонструвала учасникам семінару сучасні напрями позаурочної діяльності.

А виступи ліцеїстів зробили семінар яскравим та насиченим.

25 лютого 2020 року заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова ознайомила слухачів Школи резерву із основними етапами проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти. Акцентувала увагу учасників семінару на основних моментах Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси та провела для слухачів Школи резерву пробне тестування на знання законодавства України.

У своєму виступі “Електронне управління (е-управління)” заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова розповіла слухачам Школи про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації стосовно діяльності органів виконавчої влади, створення та функціонування веб-порталів.

Також, слухачі Школи дізналися про роль електронного урядування в системі органів виконавчої влади, про побудову системи надання державних послуг онлайн через єдину систему у мережі Інтернет, про перехід системи органів виконавчої влади на безпаперові технології електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису.


Електронне урядування – форма організації державного управління, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій для формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян.

Share this post