Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей

1 червня, відповідно до рекомендацій Генасамблеї ООН, у світі відзначають День захисту дітей. Мета цього свята – привернути увагу до захисту прав дитини.1 червня, відповідно до рекомендацій Генасамблеї ООН, у світі відзначають День захисту дітей. Мета цього свята – привернути увагу до захисту прав дитини.

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту. Щорічно у цей день в Одесі проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їхньої участі.

У зв’язку з відзначенням 01 червня 2018 року Міжнародного дня захисту дітей, з метою розвитку дитячої творчості та організації змістовного дозвілля дітей департаментом освіти та науки Одеської міської ради заплановано проведення святкових заходів.

У програмі:

  • гала-концерт переможців міського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряна юність Одеси» серед учнівської молоді міста, святково-розважальна програма «Місто сонця, місто майстрів», інформаційно-пізнавальний квест для дітей «Правовий лабіринт», за адресою: вул. Дерибасівська, Міський сад;
  • розважальні програми «Сонячне дитинство» для вихованців дошкільних навчальних закладів, конкурс малюнка на асфальті «Моє щасливе дитинство», адресою закладів освіти міста;
  • музично-розважальний захід «Трамвай щастя», за маршрутом курортно-пляжний комплекс «Аркадія» – Тираспольська площа.

У салоні трамваю буде звучати музика, дітей чекають цікаві конкурси та солодкі подарунки.

Докладніше з ПЛАНОМ заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в місті Одесі можна ознайомитись за цим посиланням:  http://omr.gov.ua/ru/acts/mayor/107289/.

     

Share this post