Старт Літньої школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності

Серед спікерів: вчителі-практики, науковці, митці 

З  11 по 16 серпня 2020 року  місто Одеса прийматиме учасників ІІ Всеукраїнської очно-дистанційної літньої школи розвитку інформаційно-цифрової  компетентності педагогічних  працівників закладів освіти.

У заході братимуть участь близько 70 педагогів, які прибудуть з різних регіонів України.

Серед спікерів: вчителі-практики, науковці, митці.

Метою заходу є удосконалення професійної компетентності освітян з питань формування нового безпечного інформаційно-освітнього середовища сучасного закладу освіти з використанням ІКТ, впровадження цифрової освіти, інноваційних форм дистанційного навчання.

Основні локації проведення очних заходів Літньої школи –  Одеський НВК «Гімназія №7» та  Одеська ЗОШ № 26.

Для учасників, які будуть брати участь дистанційно, відбудуться онлайн-трансляції тренінгів та майстер-класів, відеолекції на каналі YouTube, а також буде надано доступ до навчальних матеріалів.

Учасників очікує насичена, цікава та корисна  програма, зокрема 14 серпня у приміщенні Одеської ЗОШ № 26 відбудеться виставка сучасного обладнання (представлення комплексних рішень для дистанційного навчання (технічна складова, програмна складова та процедура розгортання), обладнання для шкільних їдалень та спортивне обладнання.

До участі у виставці запрошені провідні світові компанії Microsoft, Google, SMART Business тощо,  виробники українських засобів навчання та програмного забезпечення, вчителі-практики.

Виступи та майстерки цього дня допоможуть підвищити свій рівень знань з питань організації дистанційного навчання, а саме:

  • досвід ІТ адміністратора, покрокова інструкція з розгортання Офіс 365, розгортання користувацького досвіду вчителя та учня в роботі на порталі «Класна оцінка»;
  • персональні сервіси для електронних рішень в освіті від компанії Бріолайт,
  • створення дистанційних уроків в мozaВook,
  • комплексні технічні рішення для забезпечення дистанційного навчання від Bipro,
  • мінімально-необхідний набір технологій для легкого комбінування дистанційного та очного навчання для директора, учителя, учня від компанії Навігатор,
  • організація навчання на природі за допомогою активатора інтерактивної поверхні,
  • комплексне рішення для шкіл від платформи Prosvita, яка дає можливість оперативного переходу між звичайним, дистанційним та змішаним навчанням,
  • додатки Google для освітньої діяльності тощо.

Share this post