Стартує реєстрація на ЗНО-2022: що потрібно знати

Розпочато реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання

01 лютого 2022 року розпочато реєстрацію на ЗНО, яка триватиме до 09 березня 2022 року.

Процедура реєстрації ЗНО-2022

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме впродовж 05 – 17  травня 2022 року включно.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2021 року №498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів.

Якщо учасник/учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він/вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Український центр оцінювання якості освіти для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО підготував відеоінструкцію, з якої випускники шкіл, учні та студенти професійної (професійно-технічної) освіти, коледжів і випускники минулих років дізнаються про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

 

Більше інформації щодо процедури реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року на вебсайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням https://test-center.od.ua/zno/protsedura-reyestratsiyi-v-zovnishnomu-nezalezhnomu-otsinyuvanni-2022-roku/ 

**************************************************************************************

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО 2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня 2022 року за таким графіком:

  ФІЗИКА23 травня

  ХІМІЯ  – 26 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА, УКРАЇНСЬКА МОВА  І ЛІТЕРАТУРА 31 травня

МАТЕМАТИКА,  МАТЕМАТИКА (завдання рівня стандарту)3 червня

ІСПАНСЬКА, НІМЕЦЬКА, ФРАНЦУЗЬКА МОВИ6 червня

АНГЛІЙСЬКА МОВА7 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ10 червня

ГЕОГРАФІЯ14 червня

БІОЛОГЯ17 червня

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

***************************************************************************************

Корисні посилання:  Путівник учасника ЗНО-2022.

Для ознайомлення з інформацією щодо підготовки до ЗНО натисніть на картинку  Зовнішнє незалежне оцінювання-2022: основна сесія 

Share this post