«5 років досвіду – 5 кроків змін»

Пройшла Ювілейна сесія Парламенту старшокласників м. Одеси, присвячена 5-річчю від дня його створення 

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини 20 листопада 2023 року на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» (вул. Космонавта Комарова, 8) відбулася Ювілейна урочиста сесія Парламенту старшокласників м. Одеси, присвячена 5-річчю від дня його створення «5 років досвіду – 5 кроків змін».

Старшокласники беруть активну участь у всіх сферах життєдіяльності міста, реалізовуючи учнівські проєкти благодійного, національно-патріотичного, соціального, екологічного, культурного напрямів, а також заходах щодо попередження булінгу в учнівському середовищі, протидії торгівлі людьми, домашнього насильства, благодійних заходах, спрямованих на підтримку захисників та захисниць України, їхніх дітей та родин, переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського, та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах. Усього за цей період реалізовано більше 50-ти проєктів та виховано близько 600 учнівських лідерів.

Учнівськими лідерами були презентовані нові проєкти, які реалізовуватимуться упродовж 2023/2024 навчального року, а також відбулася зустріч з представниками Парламенту минулих років, які стояли у витоків його створення, та починали свій шлях і продовжують співпрацювати з лідерами нового складу.

 

 

 

 

 

_______________________

Парламент старшокласників м. Одеси як представницький орган з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси створений  у 2018 році. Парламент складається 4-х територіальних представництв Приморського,  Хаджибейського, Київського та Пересипського районів міста.

До нового складу Парламенту старшокласників м. Одеси увійшли 109 лідерів учнівського самоврядування, які набрали найбільшу кількість голосів під час виборчих кампаній на базі закладів освіти у вересні-жовтні 2023 року.

Share this post