Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Уперше в Одесі проводиться онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Для популяризації діяльності закладів позашкільної освіти міста, обміну їх досвідом роботи триває онлайн-фестиваль дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest», організований департаментом освіти та науки Одеської міської ради на період карантину. 

З метою організації змістовного дозвілля юних одеситів під час карантину, сприяння творчому, інтелектуальному розвитку дошкільнят та школярів, пошуку і підтримки юних талантів заклади позашкільної освіти міста презентують творчі роботи вихованців гуртків образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості за темами майстер-класів, які проводяться керівниками їх гуртків у дистанційному режимі.

Учасники онлайн-фестивалю «Позашкілля-Fest»: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» охоплює позашкільною освітою 1836 вихованців – дітей та учнівської молоді Київського району міста Одеси. Вихованці відвідують 46 гуртків та творчих ансамблів закладу, які працюють за адресами: вул. Люстдорфська дорога, буд. 25 та вул. Космонавтів, буд. 7.

П’ять творчих художніх колективів Одеського ЦДЮТ «Еврика» удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив»: дитячий музичний театр «Єралашка», хореографічні ансамблі «Діти планети», «Сувенір» та «Селена», гурток образотворчого мистецтва «Відображення».

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

 

 


До мережі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси належать і заклади позашкільної освіти, в яких діти та учнівська молодь отримують позашкільну освіту з різних напрямів: художньо-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, гуманітарного та інших. 

У нашому місті закладів позашкільної освіти 16, а саме: флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, еколого-натуралістичний центр, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 2 станції юних техніків та 9 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості. 

Вихованці творчих гуртків закладів позашкільної освіти щорічно беруть участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів (міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних), де отримують високі оцінки журі та стають Лауреатами різного ступеня або дипломантами. Це такі конкурси, як:  фестиваль-конкурс «Зоряна юність Одеси», конкурс читців, поетів та прозаїків «Срібне слово», фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності», конкурс родинної творчості «Творча сім’я – моя родина і я», конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях», конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка», військово-патріотична  гра «Сокіл» («Джура») та інші. Крім цього, вони беруть активну участь у загальноміських та регіональних культурних проектах, благодійних концертних програмах на майданчиках міста, а також у міській благодійній акції «З вірою в серці» (до дня Святого Миколая) та у благодійному марафоні «До світлого дня – світлі вчинки» (до Великодня). 

Опановуючи в гуртках основи різних видів діяльності та мистецтв, вихованці закладів позашкільної освіти мають можливість обрати майбутню професію та продовжити навчання надалі у середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах міста та України. 

Share this post