Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Уперше в Одесі проводиться онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Для популяризації діяльності закладів позашкільної освіти міста, обміну їх досвідом роботи триває онлайн-фестиваль дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest», організований департаментом освіти та науки Одеської міської ради на період карантину. 

З метою організації змістовного дозвілля юних одеситів під час карантину, сприяння творчому, інтелектуальному розвитку дошкільнят та школярів, пошуку і підтримки юних талантів заклади позашкільної освіти міста презентують творчі роботи вихованців гуртків образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості за темами майстер-класів, які проводяться керівниками їх гуртків у дистанційному режимі.

Учасники онлайн-фестивалю «Позашкілля-Fest»: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» охоплює позашкільною освітою 1836 вихованців – дітей та учнівської молоді Київського району міста Одеси. Вихованці відвідують 46 гуртків та творчих ансамблів закладу, які працюють за адресами: вул. Люстдорфська дорога, буд. 25 та вул. Космонавтів, буд. 7.

П’ять творчих художніх колективів Одеського ЦДЮТ «Еврика» удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив»: дитячий музичний театр «Єралашка», хореографічні ансамблі «Діти планети», «Сувенір» та «Селена», гурток образотворчого мистецтва «Відображення».

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

 

 Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»


До мережі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси належать і заклади позашкільної освіти, в яких діти та учнівська молодь отримують позашкільну освіту з різних напрямів: художньо-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, гуманітарного та інших. 

У нашому місті закладів позашкільної освіти 16, а саме: флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, еколого-натуралістичний центр, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 2 станції юних техніків та 9 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості. 

Вихованці творчих гуртків закладів позашкільної освіти щорічно беруть участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів (міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних), де отримують високі оцінки журі та стають Лауреатами різного ступеня або дипломантами. Це такі конкурси, як:  фестиваль-конкурс «Зоряна юність Одеси», конкурс читців, поетів та прозаїків «Срібне слово», фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності», конкурс родинної творчості «Творча сім’я – моя родина і я», конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях», конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка», військово-патріотична  гра «Сокіл» («Джура») та інші. Крім цього, вони беруть активну участь у загальноміських та регіональних культурних проектах, благодійних концертних програмах на майданчиках міста, а також у міській благодійній акції «З вірою в серці» (до дня Святого Миколая) та у благодійному марафоні «До світлого дня – світлі вчинки» (до Великодня). 

Опановуючи в гуртках основи різних видів діяльності та мистецтв, вихованці закладів позашкільної освіти мають можливість обрати майбутню професію та продовжити навчання надалі у середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах міста та України. 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *