Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Учасники онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest» 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Домінанта»це заклад позашкільної освіти художньо-естетичного та гуманітарного напрямів, який створює умови для творчого та інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку та школярів, пошуку і підтримки юних талантів. У закладі працюють 75 гуртків, які відвідують 1092 вихованці – діти та учнівська молодь віком від 5 до 20 років; серед них і діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  

За високий рівень виконавської майстерності два творчих художніх колективи Одеського БДЮТ «Домінанта» удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив» – це музичний театр «Карусель» та студія образотворчого мистецтва «Чарівна палітра». Крім цього, два творчих художніх колективи закладу удостоєні почесного звання «Народний художній колектив» – це хореографічні ансамблі «Сюрприз» та «Мозаїка». 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна»це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. У Центрі створені умови для творчого та інтелектуального розвитку дітей та учнівської молоді, пошуку і підтримки юних талантів: працюють 240 гуртків та дитячих творчих колективів художньо-естетичного, гуманітарного та оздоровчого  напряму, які відвідують 3136 вихованців віком від 5 до 20 років (дітей, школярів та учнівської молоді); серед них і діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

У 2019 році Центру виповнилося 50 років. За роки існування закладу 14 педагогічних працівників (керівники гуртків) нагороджені почесним нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 21 педагогПочесною грамотою Міністерства освіти і науки України, 20 педагогам присвоєне  звання «керівник  гуртка – методист», 3 педагогічних працівника удостоєні звання «Кращий педагогічний працівник міста Одеси», 10 педагогів стали переможцями міського та обласного етапів конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості». 

Близько 140 вихованців Одеського ЦДЮТ «Моряна» навчаються або працюють за тим же профілем, за яким навчалися у гуртках закладу; з них 14 випускників повернулись до центру на роботу керівниками гуртків. Серед відомих випускників центру – художниці Злата Гончарова та Харенко Соні, актори Олеся Власова, Денис Фалюта, Євген Юхновець, Бурлуцький Андрій; композитор та співак Домінік Джокер і Георгій Волев, Юрій Жур, музиканти Павло Шустерман і  Данило Бучка, поетеса Марина Нечаєва.

За високий рівень виконавської майстерності почесного звання «Зразковий художній колектив» удостоєні 10 творчих художніх колективів закладу – це музичний театр «Мозаїка» та театральна студія «Веснянка», студія образотворчого мистецтва «Барвінок» та ізостудія «Веселка», вокально-інструментальний ансамбль «Бурлески» та ансамбль бандуристів «Чорнобривці», студія сучасної естрадної пісні «Аркадія» та хореографічні ансамблі «Ритм енд блюз», «Айседора», «Карнавал». Крім цього, два творчих художніх колективи закладу удостоєні почесного звання «Народний художній колектив» – це великі дитячі творчі колективи хореографічні ансамблі «Браво» та «Калейдоскоп». 

Дружний педагогічний колектив Одеського ЦДЮТ «Моряна» успішно працює під керівництвом директора Неізвестної Галини Миколаївни.

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

  

 

 

 

 

Share this post