Школа резерву: виховний кейс сучасного освітнього коуча

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів 02 квітня 2024 року у режимі онлайн пройшов семінар Виховний кейс сучасного освітнього коуча. Модель “Чотири К”.

Директор ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №49 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Наталя Грішко провела віртуальну екскурсію ліцеєм та презентувала власний досвід від мрії до дії. Директор звернула увагу слухачів, що концепція сучасної освіти передбачає нові підходи до виховання, які ґрунтуються на засадах педагогіки партнерства, співпраці між учнями, вчителями та батьками, відхід від авторитарної моделі комунікації, що вимагає переосмислення ролі і педагога, і учня.  Зазначила, що метою створення сучасного виховного кейсу є максимальне підвищення результативності особистості в розкритті її соціального, творчого та особистого потенціалу, яке досягається завдяки  педагогічному коучингу як методу, в якому здобувач освіти сам формулює свої цілі і критерії їх досягнення, стратегії і кроки, зіставляючи їх з цілями навчального закладу.

Заступник директора Ольга Харчова розповіла про теоретичні аспекти виховної моделі “4 К” та акцентувала увагу слухачів на ролі вчителя-коуча у сучасному вихованні, розповіла про елементи моделі виховання “4 К”, звернула увагу слухачів на роль педагога у даній моделі, а саме: підсилення можливостей і дослідження таланту та потенціалу дитини, професіонала, який за допомогою компонентів “4 К” (команда,  креативність, критичне мислення, комунікативність), максимізує продуктивність та ефективність роботи учня.

Президент ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №49, учень 11 класу, Олег Кавалжи та голова Парламенту старшокласників Пересипського району,  учениця 10 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №40 Дар’я Боярська  приділили увагу структурі учнівського самоврядування ліцею та ролі Парламенту старшокласників м. Одеси в розвитку особистості лідера.

Слухачі Школи резерву із задоволенням взяли участь у онлайн-грі “Джепарді”.

 

 

 

*******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри”  за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2024/

Share this post