Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Учасники онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest» 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт» – це заклад позашкільної освіти художньо-естетичного та гуманітарного напрямів, який створює умови для творчого та інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку та школярів, пошуку і підтримки юних талантів. У закладі працюють понад 140 гуртків (груп) та творчих дитячих колективів, які відвідують близько 2100 вихованців – діти та учнівська молодь віком від 5 до 20 років; серед них – і діти із соціально-незахищених верств населення.
Вихованці творчих гуртків закладу щорічно беруть участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів (міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних), де отримують високі оцінки журі та звання Лауреатів різного ступеня. Вихованці – активні учасники концертних програм на майданчиках міста, а також міських благодійних акцій «З вірою в серці» (до дня Святого Миколая), «До світлого дня – світлі вчинки» тощо.
За високий рівень виконавської майстерності 7 творчих художніх колективів Одеського ЦДЮТ «Самоцвіт» удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив»: ансамбль хореографічних мініатюр «Райдуга» та ансамбль бального танцю «Одеса – Стар», студія образотворчого мистецтва «Семицветик» та гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Золоті пелюстки», вокальні студії «Пальміра», «Квітень», а також театральний гурток «Забава».

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеська станція юних техніків «Сігма» – це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що забезпечує творчий розвиток дітей та юнацтва у науково-технічному та інших напрямах. На його базі працюють 83 гуртки, які відвідують близько 960 вихованців – дітей та учнівської молоді Суворовського району міста Одеси віком від 5 до 20 років; серед них і діти із соціально-незахищених верств населення.
Розвиваючи свої здібності на заняттях гуртків станції юних техніків діти поглиблюють знання із шкільних предметів, вчаться застосовувати їх на практиці (фізика, математика, креслення, англійська мова тощо); навчаються в гуртках раннього творчого розвитку, оволодівають навичками з радіоелектронного конструювання, авіа моделювання, судномоделювання, робототехніки, комп’ютерних технологій, графіки, початкового технічного моделювання, декоративно-ужиткової творчості (ліплення, паперопластика, бісероплетіння, м`яка іграшка, народна творчість, образотворче мистецтво). Це дає можливість поширити свій кругозір та більш свідомо обрати майбутню професію.
В Одеській СЮТ «Сігма» працюють досвідчені педагогічні працівники, під керівництвом яких вихованці беруть активну участь у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях, конкурсах, виставках, фестивалях. Заняття в гуртках закладу є безкоштовними та проводяться в позаурочний час.
У 2019 році СЮТ «Сігма» взяла участь в міському конкурсі «Громадський бюджет – 2019», завдяки якому на базі закладу створено сучасну ІТ-лабораторію.

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

 

  

 

 

Share this post