Триває робота Школи резерву керівних кадрів: організація освітнього простору

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

02 лютого 2023 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено семінар “Організація освітнього простору в умовах карантину та воєнного стану. Організація проведення змішаного та дистанційного навчання на єдиній електронній платформі закладу з використанням GOOGLE  MEET. Директор Одеського ліцею №80  Одеської міської ради Северина Писаренко під час виступу “Організація освітнього простору в умовах карантину та воєнного стану” (для перегляду перейдіть на посиланням) ознайомила слухачів з основами організації якісного дистанційного навчання як складного і багатофакторного процесу, виконання певного алгоритму дій для впровадження технологій дистанційного навчання керівництвом закладів освіти тощо. 

  

Про організацію проведення змішаного та дистанційного навчання на єдиній електронній платформі закладу з використанням GOOGLE MEET розповіла вчитель  інформатики закладу Ярослава Делік.

З інформаційними ресурсами, які сучасний вчитель може використовувати в освітньому процесі, щодо практичного використання додатків GOOGLE класними керівниками, батьками учнів ознайомила учасників семінару вчитель географії закладу Ірина Левченко.

 

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри”.

Share this post