«Творча сім’я – моя родина і Я»: підсумки конкурсу

В Одесі проведений конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я»З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї,  з метою виявлення та підтримки творчих родин, згуртування поколінь  навколо ідеї єднання української нації, підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління через традиції та звичаї засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних ремесел Департаментом освіти та науки Одеської міської ради у квітні-травні 2023 року проведений конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я».

У конкурсі взяли участь 18 творчих одеських родин з дітьми, які відвідують заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Батьки та діти продемонстрували креативність, оригінальність, індивідуальність, таланти і майстерність у театральному, концертно-виконавському жанрах (вокальному, хореографічному, розмовному, інструментальному тощо), а також декоративно-ужиткової творчості.

Відповідно до Положення про конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я», затвердженого наказом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.03.2023  №39, членами журі в онлайн-режимі визначені родини-переможці Конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів:

І місце  родина Оре (КЗПО «ОДЕСЬКИЙ ЦДЮТ «ДИВОСВІТ»);

ІІ місце – родини Бондаренків (КЗПО «ОДЕСЬКИЙ БДЮТ «ТОНІКА»), Бевзюків (КЗПО «ОДЕСЬКИЙ ЦДЮТ «САМОЦВІТ») та Дюльгер-Яцентюк (КЗПО «ОДЕСЬКИЙ ПДЮТ «БІЛА АКАЦІЯ»);

ІІІ місце – родини Терновських-Циба (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 84) та Бондаренків (КЗПО «ОДЕСЬКИЙ ЦДЮТ «САМОЦВІТ»). 

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 11.05.2023 №67 “Про підсумки проведення конкурсу сімейної творчості “Творча сім’я – моя родина і я”.

________________________________

Конкурс проводився у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIIІ.

Share this post