Закінчили роботу пришкільні табори

117 пришкільних таборів, створених на базі закладів загальної середньої освіти м. Одеси, закінчили свою роботу.

Пріоритетними напрямками роботи пришкільних таборів закладів освіти м. Одеси були оздоровлення, відпочинок, виховання та різнобічний розвиток дітей.

Протягом оздоровчого періоду діти відвідували Одеський та Миколаївський зоопарки, Одеський дельфінарій та біопарк, Астрономічну обсерваторію в парку ім. Т.Шевченка, музеї, Одеський національний академічний театр опери та балету, Одеський музично-драматичний театр, Одеський театр юного глядача, Одеську кіностудію ім. О. Довженка, виставки, кінотеатри. Для дітей проводились пізнавальні екскурсії  містом, до Музею цікавої науки, міських підприємств та пожежних частин.

Протягом відпочинку учні створювали яскраві малюнки на асфальті на тему «Літні розваги», переглядали мультфільми, проводили святкові концерти. Кожен день був насичений цікавими заходами: іграми, конкурсами, дискотеками, квестами, майстер-класами, різноманітними святами, фестивалями, костюмованими виставами, інтелектуальними змаганнями.

З метою зміцнення здоров’я дітей проводились ігри на свіжому повітрі, подорожі до парків та скверів міста, було організовано відпочинок на березі моря.

Під час зустрічей зі шкільними офіцерами поліції вихованці оздоровчих таборів обговорювали питання безпеки під час літніх канікул та правила безпеки на дорозі. Зустрічі проходили в ігровій формі з переглядом відеороликів та створенням різноманітних ситуацій.

Так, вихованці табору Одеської школи № 31 відвідали ФГ «Пан Білан» (полунична ферма), де збирали та дегустували полуницю, гуляли місцевістю.

На екскурсійному ретротрамваї катались вихованці пришкільного табору Одеської школи №1.

Вихованці пришкільного табору Одеської школи № 120 знайомились з роботою судово-медичної кафедри Одесского медичного університету.

Про історичні цікаві факти дізнавалися вихованці пришкільного табору Одеської школи № 69 та Одеської гімназії № 8 під час екскурсій до Білгород-Дністровської фортеці та Одеських катакомб.

Учні молодшої школи закладу освіти № 110 переглянули в Одеському театрі юного глядача виставу «Дві Баби Яги».

Майстер-клас з живопису провели у оздоровчому таборі Одеської школи №25.

Вихованці пришкільного табору Одеської гімназії № 8 вивчали основи економічної грамотності під час банківського уроку у Приватбанку.

Активну участь взяли вихованці табору Одеської гімназії №5 у танцювальному батлі «Dance-battle».

Учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти Малиновського району мали змогу відпочити в таборі праці та відпочинку на базі Одеського міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 3.

Під час тематичного дня «Бережи тварин», який провели викладачі еколого-натуралістичний центру «Афаліна», учні Одеської школи №5 дізнались цікаві факти із життя тварин, правила догляду за тваринами.

Вихованці Одеської школи № 17 під час роботи мовного літнього табору «Clean Water» вдосконалювали навики спілкування англійською мовою. До роботи були залучені вчителі іноземних мов, волонтери.

До організації змістовного дозвілля юних одеситів під час роботи пришкільних таборів активно залучалися педагоги Одеських центрів та будинків дитячої та юнацької творчості “Зоресвіт”, “Тоніка”, “Дивосвіт”.

З метою залучення дітей до заняття спортом та здорового способу життя на сучасних модернізованих спортивних майданчиках шкіл міста для вихованців таборів закладів освіти міста регулярно проводились різні спортивні заходи. Зокрема, це спортивні змагання «Літні забави», «Вище, сильніше, швидше», «Спорт – запорука здоров’я», «Старти надій», «Веселі старти», спортивні ігри, легкоатлетичні естафети, змагання з футболу, волейболу. Ранок у пришкільних таборах починався із зарядки, фізкультхвилинки, спортивно-танцювального флешмобу.

Вихованці пришкільних таборів відвідували Музей футболу.

 

Share this post