У закладах освіти Приморського району міста Одеси триває місячник «Зупинимо булінг разом!»

У закладах загальної середньої освіти Приморського району в рамках місячника «Зупинимо булінг разом!» проведені заходи направлені на профілактику булінгу у шкільному середовищі: виховні години «Доброта і жорстокість», «Недискримінаційний підхід у навчанні», «Безконфліктне спілкування з однолітками»,  батьківські збори «Станьте для дитини другом»,  диспути «Насильство в сім’ї», «Кібер-булінг: небезпечна віртуальна агресія», виставки плакатів, малюнків «Твоє життя  – найдорожчий скарб», «Безпека в соціальній мережі» тощо.

З метою попередження і протидії шкільних конфліктів та образ представники Головного територіального управління юстиції в Одеській області, шкільні офіцери поліції, інспектори  управління патрульної поліції в Одеській області проводять  профілактичну бесіду з учнями шкіл Приморського району.

Під час бесід правоохоронці надають поради дітям, як потрібно себе поводити у кризовій ситуації і до кого звертатися за допомогою, говорять про недопущення жорстокого ставлення до однолітків та прояву поваги  та  взаєморозуміння один до одного.

Цікавою була розмова учнів одеської школи №52 з експертом-психологом проекту «Стосується кожного» телевізійного каналу «Інтер» Вітаною Овчаренко. Експерт пояснила дітям поняття «булінг», розповіла, як не стати його жертвою.

Повчальним став тренінг для учнів  одеської школи №79 щодо попередження жорстокого прояву серед учнівської молоді. Після завершення тренінгу найактивніші учасники отримали сертифікати тренерів.

  

Share this post