Урок мужності на базі закладів освіти міста

Пройшли заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України

Ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті Батьківщини, бореться за майбутнє України. Пишаємося кожним захисником та захисницею – завдяки вашій незламності та героїзму країна має майбутнє.

З нагоди Дня захисників та захисниць України на базі закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли тематичні інформаційно-просвітницькі заходи про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників за становлення державності в Україні.

Так, в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №130 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з метою вшанування мужності та героїзму захисників України для учнів 8 класу проведено урок мужності присвячений Дню захисників та захисниць України. На захід завітав Олександр, військовослужбовець шефської бригади, учасник бойових дій на Сході України, якій розповів присутнім про свій бойовий шлях, відповів на питання, що хвилюють дітей щодо безпеки життя під час військового стану.

До учнів 5-9-х класів ОДЕСЬКОЇ  ГІМНАЗІЇ № 19 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на урок мужності “Герої нашого міста” були запрошені військові Збройних Сил України, які розповіли про свої будні та службу. Провели з учнями бесіду з техніки безпеки. У кінці зустрічі відбувся обмін подарунками, а саме: військові подарували прапор своєї бригади на згадку, а учні вручили коровай нашим захисникам.

На урок мужності “Герої рідного краю” до учнів  5 класу  ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 48 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ завітав  випускник гімназії, а сьогодні захисник нашої країни.
Дітлахи засипали військового запитаннями про подробиці служби, хвилини відпочинку та історії фронтового життя. На знак вдячності за захист діти власноруч виготовили подарунки, які будуть згодом передані нашим героям.
 
____________________________

Довідка

У 2023 році Україна вперше відзначила День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
Від цього року День захисників і захисниць перенесено з 14 на 1 жовтня згідно з Законом України від 14 липня 2023 року № 3258-IX «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України»  День захисників і захисниць України відзначатиметься 1 жовтня.

Share this post