«Юний олімпієць» – школа з біології

В новій українській школі педагогам важливо враховувати схильності, інтереси учнів, розвивати їх здібності, вміння використовувати знання на практиці, формувати мотивацію навчатися протягом усього життя.

З огляду на прагнення дітей глибше пізнати закономірності життєдіяльності живих організмів, більше дізнатися про навколишній світ, практичне використання досягнень біологічної науки в різних сферах діяльності, в Одесі створена школа «Юний олімпієць» з біології, яка почала працювати з листопада 2017 року. В Школу записалося понад 100 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх закладів міста.

Заняття Школи «Юний олімпієць» з біології проходять двічі на місяць на базі Одеської гімназії № 1 (директор Людмила Топчій), де створені умови для проведення інтерактивних занять з використанням інформаційно-комунікативних методів.

Заняття проводять одеські вчителі біології, які мають успішний досвід підготовки переможців олімпіад різного рівня. Це Ірина Гасанова (Одеська гімназія № 5), Оксана Хара (Одеський НВК № 84), Наталія Олей (Одеський НВК № 67), Тетяна Бредихіна (Одеська ЗОШ № 51), Ірина Іщенко (Одеська ЗОШ № 33) та інші талановиті вчителі.

Школярі із задоволенням відвідують заняття Школи, незважаючи на те, що вони проходять після уроків. Влада, учениця Одеського НВК № 24, відзначає цікавий виклад вчителями Школи складного навчального матеріалу, можливість отримати відповіді на ці запитання при підготовці до інтелектуальних турнірів з біології.

Працюють одеські вчителі в Школі на благодійній основі. Міською цільовою програмою розвитку освіти Одеси на 2017-2019 роки передбачено виплату винагороди педагогам за значні успіхи в роботі з обдарованими дітьми. За результатами роботи Школи будуть відзначені викладачі, завдяки яким учні домоглися найкращих результатів в інтелектуальних конкурсах.

Share this post