В Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблоки

9 січня 2019 року на базі Одеського ліцею «Європейський» відбулася нарада з керівниками закладів освіти та представниками батьківських комітетів

Під час наради були обговорені питанням ремонту харчоблоків та організації харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

У нараді взяли участь міський голова Одеси Геннадій Труханов, заступники Одеського міського голови Павло Вугельман і Петро Рябоконь, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

За період 2014-2018 років в Одесі капітально відремонтовані 88 харчоблоків у закладах освіти. Для поліпшення якості організації харчування для харчоблоків закладів освіти було придбане технологічне обладнання: електроплити, духові шафи, картоплечистки, протирально-різальні машини, м’ясорубки, тістоміси, холодильне обладнання.

Організацію харчування у школах здійснюють переможці тендерних процедур із закупівлі послуги на організацію харчування дітей у закладах освіти. У закладах дошкільної освіти за підсумками тендерних процедур на закупівлю продуктів харчування організація-переможець постачає продукти харчування.

Учасники наради відвідали харчоблок Одеського ліцею «Європейський» Одеської міської ради Одеської області, де проходить апробацію інноваційна система організації харчування – «шведський стіл». Цей пілотний проект також проходить апробацію і в Одеському навчально-виховному комплексі №125 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області. Проект відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і спрямований на формування культури харчування у школярів. Якщо з відгуків батьківських комітетів і педагогів ця система себе виправдає, то вона буде застосована і в інших закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Крім того, учасники наради відвідали оновлений харчоблок в Одеській загальноосвітній школі №122 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області. У 2017-2018 роках у закладі за бюджетні кошти поетапно проводились ремонтні роботи в усіх приміщеннях харчоблоку та обідньому залі, було придбано технологічне обладнання, меблі для обідньої зони. У 2019 році планується продовжити закупівлю технологічного обладнання для харчоблоку.

В Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблокиВ Одесі продовжують модернізувати шкільні харчоблоки

Share this post