В Одеському ліцеї №73 пройшов захід “Безпека життя – понад усе”

Навчаємось найактуальнішим умінням та навичкам, продиктованим сьогоденням

На базі Одеського ліцею № 73 Одеської міської ради пройшов спільний захід з безпеки життєдіяльності “Безпека життя – понад усе”.

Мета заходу: поглиблення знань учасників освітнього процесу щодо питань безпеки, які потребують знань, умінь та навичок, продиктованих сьогоденням.

На заході були присутні гості:

  • радник – уповноважена Президента України з питань Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник;
  • радник Міністра освіти і науки України з питань безпечного освітнього середовища, Національний проєктний офіцер ЮНЕСКО Оксана Савицька;
  • т.в.о начальника ДСНС України в Одеській області  полковник служби цивільного захисту Денис Платонов;
  • директор Департаменту запобігання надзвичайних ситуацій ДСНС України полковник служби цивільного захисту Олександр Чекригін;
  • начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Суворовському району Одеської міської територіальної громади ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Сергій Ключко;
  • начальник Управління ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія Чкалова;
  • заступник начальника Управління моніторингу дотримання прав людини МВС України Руслан Сабіров.

Для ліцеїстів співробітники ювенальної поліції провели практичні заняття «Ми пішоходи», «Перехрестя» та «Знаки регулювальника».

Фахівці ДСНС під час уроку з цивільного захисту та пожежної безпеки розповіли дітям, як треба діяти у випадку знаходження вибухонебезпечного предмету, як користуватися вогнегасниками та протигазами,  провели практичне заняття з питань вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними та підозрілими предметами. Співробітники ДСНС звернули увагу звернули увагу дітей на порядок дій у разі терористичного акту чи його загрози, проговорили про те, що слід класти в екстрену валізу, як поводитися під час нападу і де ховатися у випадку небезпеки.

Діти переглянули мультфільм про помічника рятувальників песика Патрона, під час якого дізналися у яких предметах повсякденного побуту зловмисники можуть вмонтувати вибухівку.

Наприкінці заходу Радник – уповноважена Президента України з питань Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник подарувала учням м’яку іграшку «Пес Патрон».

Під час сигналу «Повітряна тривога» всі учасники освітнього процесу та гості пройшли до укриття.

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post