Клас безпеки в Одеському ліцеї №84. Фото

У межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки»

12 травня 2023 року в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 84 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  було відкрито клас безпеки. Захід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас облаштовано необхідним обладнанням та наочністю, а також створені спеціальні зони: домедичної допомоги,  психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого шкільного віку.

До роботи у  класах безпеки будуть залучатися педагогічні та медичні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, практичні психологи, учасники бойових дій тощо.

Після урочистого відкриття класу для дітей в ігровій формі провели перший урок безпеки. Учні отримали не лише нові знання, а й позитивні емоції.

Створення та функціонування у закладах освіти класів безпеки буде сприяти формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

 

 

 

____________________

Клас безпеки в Одеській ПШ №292. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №72. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №44. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеській ЗОШ №48

Клас безпеки в Одеському НВК № 125. Фото

Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post