В Одесі завершився І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 13 по 16 травня 2019 року в м. Одесі був проведений І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

І етап проходив серед команд учнів закладів загальної середньої освіти за територіальним принципом у районах міста на базах Одеських НВК №№ 49, 53, 84, ЗОШ №№ 57, 65, 77, 100, СШ №№ 32, 40 та Меморіалу героїчної оборони Одеси 411-ої берегової батареї.

У І (міському) етапі гри взяли участь 57 роїв закладів загальної середньої освіти м. Одеси: 19 роїв – Київського району, 12 роїв – Малиновського району, 14 роїв – Приморського району та 12 роїв – Суворовського району.

Протягом чотирьох днів учасники команд змагалися у вправності та вмінні під час стройової підготовки, стрільби з пневматичної зброї, вміло долали смугу перешкод, надавали першу медичну допомогу, а також демонстрували свої знання та ерудицію в інтелектуальних змаганнях з історії українського війська та сучасних Збройних сил України.

Переможці І (міського) етапу – рій «Побратими» Одеської ЗОШ № 18, рій «Відважні яструби» Одеського НВК «Гармонія», рій «Нічна варта» Одеської ЗОШ № 57 та рій «Козацький гарт» Одеського НВК №49 – гідно вибороли право представляти райони міста у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який буде проведений з 09 по 14 червня 2019 року на території Білгород-Дністровського району, с. Миколаївка, комунальний заклад «Саратський ДОЗ «Сонячний».

Мета заходу – виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

        

       

   

  

Share this post