В одеських школах поновлюються заняття

02 листопада 2020 року в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси поновлюються заняття.

Рішення прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р № 641 «Про встановлення карантину та введення посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» у зв’язку з тим, що Одеса віднесена до «помаранчевого» рівня небезпеки.

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради організовано вивчення рівня захворюваності на ГРВІ. На карантин закриваються класи, де на грип та застуду хворіє 20 і більше відсотків учнів.

Крім того, у закладах зберігається режим посиленого санітарного контролю: термометрія, обробка рук і поверхонь, провітрювання тощо.

Батьків просять не допускати відвідування закладів дітьми, які мають ознаки захворювань.

При необхідності (або за бажанням) навчання можна проходити дистанційно. На базі 7 закладів загальної середньої освіти  (ЗЗСО № 1, 118, 122; СШ № 17, 111, гімназія 5, ліцей 81)  функціонують класи з дистанційною формою освіти. Навчання здійснюється на платформах: «Класна оцінка» (українська платформа), Google,  Smart Kids, Microsoft Teams тощо. Платформи забезпечені необхідними сервісами такими як, онлайн-уроки,  створення завдань та перевірки навчальних досягнень учнів (тестування), електронні підручники, відеоуроки, розклад уроків, журнал, щоденник тощо.

Виступ директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олени Буйневич.

Share this post