Відбулася онлайн-зустріч у рамках міжнародного проєкту

Педагогічний колектив Одеського ЗДО №80 – учасник онлайн-зустрічі у рамках міжнародного проєкту LEGO «Сприяння освіті»

8 грудня 2021 року в онлайн-режимі відбулася зустріч «Play mate 2021» педагогів ОДЕСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЯСЛА-САДОК» № 80 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з Житомирським центром розвитку дитини № 5 у рамках проєкту «Сприяння освіті».

Колеги з міста Житомира здійснили віртуальну мандрівку до міста-героя Одеси. Під час зустрічі відбулось спілкування та обмін досвідом між учасниками проєкту.

Директорка ОДЕСЬКОГО ЗДО № 80 Ірина Савченко ознайомила гостей з основними напрямками роботи закладу в межах проєкту «Сприяння освіті», а вихователь-методист Тетяна Газіна поділилася з колегами напрацьованими методами щодо втілення підходу «навчання через гру».

Вихователі майстерно поєднують навчання LEGO конструювання із всебічним розвитком дітей, а саме, стимулюванням бажання дитини досліджувати навколишній світ.

Вихователі, керівники музичні та інструктор із фізичної культури приготували святковий виступ для педагогів-партнерів із Житомира.

 

Зустріч  пройшла в цікавій та доброзичливій атмосфері.

Більш детально з інноваційною роботою закладів освіти м. Одеси можна ознайомитися на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі «Діяльність/Напрями роботи/Інноваційна робота».

********

Міжнародний проєкт «Сприяння освіті» започатковано в 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми. 

Метою проєкту є сприяння розвитку якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема компетентностей, необхідних для навчання упродовж життя та становлення педагога-фасилітатора, який прагне відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав’язування свого бачення дитині. В основу взаємодії дорослого і дитини покладено підхід «навчання через гру».

Share this post