У закладах освіти міста відзначили День захисника України

Впродовж тижня у закладах освіти міста пройшли святкові заходи до Дня захисника України.

З нагоди відзначення Дня захисника України, з метою сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу в закладах освіти м. Одеси були організовані та проведені концертні програми за участю дитячих творчих колективів закладів загальної середньої освіти для ветеранів війни, військової служби, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил; тематичні уроки, виховні години про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників за становлення державності в Україні за участю ветеранів, військовослужбовців та учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил; виставки малюнків, плакатів «Мужність і відвага крізь покоління», флешмоби «Діти України – за мир у всьому світі».

Також були проведені традиційні спортивні змагання «Козацькі розваги». Юні козаки і козачки продемонстрували свій бойовий дух і знання національних традицій.

Школярі відвідали Військово-історичний музей Південного оперативного командування, музей «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-та батарея» та музей «Алея слави» Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост № 1».

З метою сприяння військово-патріотичному вихованню учнівської молоді, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця учнівська молодь закладів загальної середньої освіти міста та вихованці Одеського міського центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» відвідали профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» на території військової частини 3014 Національної гвардії України (м.Одеса).

  

   

   

 

 

Share this post