Виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» відбудуться 12-14 березня 2020 року

Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» відбудеться у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) 

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає 105 конференцій, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Відбудуться:

  • нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти»;
  • нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями;
  • вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У виставках візьмуть участь 665 представників із 25 регіонів України, а також Словаччини, Естонії, Угорщини, Польщі, США, Литви, Латвії, Грузії, Молдови, Румунії. Зі списком учасників виставки можна ознайомитися за посиланням:http://www.vsosvita.com.ua/images/stories/ychasnyky_vystavky_szo_we_12_14_bereznya_2020.pdf.

Програму роботи виставки опубліковано за посиланням:http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program.

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ виставки:

  • Компанія «Виставковий Світ» тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05
  • Тел.моб.: +38 067 656-51-89
  • E-mail: [email protected]

Нагадаємо, що департамент освіти та науки Одеської міської ради на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» презентував свою роботу у галузі “Освіта” за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». Детальніше про цю подію можна дізнатися за гіперпосиланням: «Сучасні заклади освіти – 2019» та «Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

 

 

Share this post