Відбулася презентація освітньої системи AR Book

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

09 квітня 2024 року о 14.00 відбулася онлайн-презентація освітньої системи AR Book для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

До заходу долучилося більше 300 учасників.

Презентацію відкрив Віталій Кондратюк, який представив основну місію та цілі AR Book — створити універсальне рішення для підвищення ефективності навчання через інноваційні технології. Тарас Парейчук, менеджер з розвитку бізнесу проєкту Ar Book, та Марта Дембіцька, проєктний менеджер команди вчителів відділу контенту, детально розкрили потужність AR Book, демонструючи як ця платформа стає в нагоді вчителям для створення інтерактивних та захопливих уроків з використанням доповненої та віртуальної реальності.

Людмила Лисогор, доцентка, кандидатка біологічних наук, методистка базової, профільної шкільної освіти та профорієнтаційної роботи Українського інституту розвитку освіти та амбасадорка AR Book, поділилася ефективними стратегіями формування цифрової грамотності, надаючи вчителям знання та інструменти для адаптації до постійно змінюваного освітнього ландшафту. Учасники дізналися про можливості гейміфікації та аналітики уроків, які AR Book пропонує для підвищення залученості та мотивації учнів.
Учасникам було представлено широкий спектр освітніх інструментів, включно з інтерактивною лабораторією та готовими уроками, розробленими AR Book. По завершенню заходу відбувся розіграш подарунків від AR Book, а всі зареєстровані учасники отримають сертифікати.

 

 

 

___________________________

ArBook – інтерактивний помічник для вчителів та учнів

Share this post