Відкриття І міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
19 листопада 2018 року відбулось відкриття міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
Конкурс спрямований на виявлення та підтримку творчої праці вчителів, підвищення їхньої педагогічної майстерності. У професійному змаганні на кращого вчителя візьмуть участь 26 педагогів міста.
Усі учасники зареєструвались на платформі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Реєстрація тривала з 17 вересня по 15 жовтня 2018 року.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 №603 у цьому році такі номінації: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», які вже проходили у попередні роки, та з’явились нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». Далі відбулося представлення усіх учасників фахового змагання.
У номінації «Вчитель інклюзивної освіти» беруть участь учителі, які працюють у початкових класах з інклюзивним навчанням:
- Антимонова Олена Олександрівна, Одеська ЗОШ № 8,
- Заремба Марина Григорівна, Одеська ЗОШ № 46,
- Лагутіна Світлана Олександрівна, Одеська ЗОШ № 73,
- Ляпчук Наталя Володимирівна, Одеська ЗОШ № 37,
- Самборська Людмила Сергіївна, Одеська СШ № 21,
- Стефішина Тетяна Володимирівна, Одеська ЗОШ № 12.
У номінації «Географія» змагатимуться вчителі:
- Долапчі Валентина Василівна, Одеська ЗОШ № 77,
- Семенко Алла Василівна, Одеська ЗОШ № 16,
- Тігінян Валентина Ігорівна, Одеський ліцею № 9,
- Сичова Наталія Валентинівна, Одеський НВК № 4,
У номінації «Захист Вітчизни» змагатимуться учителі:
- Денисов Олег Володимирович, Одеська гімназія № 1,
- Лазарев Ігор Миколайович, Одеська Маріїнська гімназія,
- Навроцький Олександр Валерійович, Одеська гімназія № 4,
- Гончаров Володимир Володимирович, Одеська ЗОШ № 44,
- Волк Руслан Володимирович, Одеська СШ № 17
У номінації «Основи здоров’я» змагаються вчителі:
- Зеленін Геннадій Олексійович, Одеський ліцей № 9,
- Гризодуб Тетяна Анатоліївна, Одеська гімназія № 8,
- Денис Надія Степанівна, Одеський НВК № 84,
- Мамчур Анна Олегівна, Одеська ЗОШ № 5,
- Миронець Юлія Олександрівна, Одеська ЗОШ № 89.
У номінації «Французька мова» змагатимуться учителі французької мови:
- Жданова Наталя Михайлівна, Одеський НВК № 84,
- Кулаченкова Ганна Іванівна, Одеська СШ № 86,
- Плотнікова Катерина Сергіївна, Одеська гімназія № 4,
- Романовська Ірина Сергіївна, Одеська СШ № 1,
- Соловйова Ірина Василівна, Одеська гімназія № 1 ім. А.П. Бистріної ,
- Чудак Оксана Олександрівна, Одеська гімназія № 8.
Голова журі – Вітвицький Володимир Пилипович, Одеська ЗОШ № 121.
На всіх турах конкурсу проводяться такі випробування:
номінація «Вчитель інклюзивного класу» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок»;
номінація «Географія» – «Дослідження», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності», «Урок»;
номінація «Захист Вітчизни» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок»;
номінація «Основи здоров’я» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок»;
номінація «Французька мова» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок».
Успіхів учасникам, творчих злетів і перемоги!