Вихованці Одеської міської дитячої флотилії моряків «Бриг» закінчили літню плавпрактику

16 липня 2019 року закінчився навчальний рік у вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Одеська міська дитяча флотилія моряків «Бриг» (вул. Пироговська, 25)

Після закінчення занять юних моряків у гуртках педагоги закладу з 01 червня по 16 липня 2019 року проводили відповідно до навчального плану практичні заняття на водній станції Флотилії (пляж “Ланжерон”).

Під час літньої морської практики вихованці Флотилії оволодівали такими необхідними у морській справі практичними навичками, як: посадка в шлюпку та висадка з неї, підхід шлюпки до причалу та відхід від нього, пришвартування та відшвартування шлюпки, відпрацьовували техніку веслування, керування шлюпкою без застосування стерна, буксирування шлюпки до берега іншою шлюпкою, встановлення та прибирання вітрильного оснащення, здійснення підходу шлюпки до людини, що знаходиться у воді, діям під час покидання судна, що потопає,  використання рятувального круга для порятунку людини, що опинилася у воді, та наданню їй першої медичної допомоги тощо.

Впродовж 2018/2019 навчального року у Флотилії навчалися 300 школярів, які відвідували гуртки закладу: судномеханічний, судноелектромеханічний, судноводіння, океанографії, «Юний моряк», англійська мова для моряків та «Юнги». Серед вихованців – 25 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей та 15 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Роботи з судномоделювання вихованців закладу щороку отримують високі оцінки журі з науково-технічної творчості міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси».

За підсумками фестивалю-конкурсу 2019 року 6 вихованців Флотилії стали лауреатами І ступеня та 4 вихованці – лауреатами  ІІ ступеня.

У травні 2019 року успішно завершили навчання у Флотилії та отримали свідоцтво про позашкільну освіту 25 юнаків та дівчат.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.