Випуск Школи резерву – 2023

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Випускники Школи резерву керівних кадрів закладів освіти 2022/2023 навчального року отримали посвідчення щодо закінчення навчання у Школі.

Навчальна програма для слухачів Школи була складена на основі стандартів освіти та охоплювала основні питання управління освітою.

Заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова привітала випускників Школи резерву та зазначила зокрема, що метою роботи Школи резерву  керівних кадрів закладів освіти є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій. 

У 2022/2023 навчальному році до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти подали заяви більше 30 педагогічних працівників. Під час навчання слухачі працювали над формуванням знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність та підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Слухачі Школи резерву прослухали курс лекцій, брали участь у семінарах, практичних заняттях та пройшли тестування на знання  законодавства в освітній сфері, зокрема Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у галузі «Освіта». Всього 52 години. Більш детально з роботою Школи резерву можна ознайомитися у розділі КАДРИ“.

Наприкінці курсу навчання слухачі Школи резерву підготували проєкти-презентації на вільні теми. Свої проєкти презентували випускники Школи резерву Костянтин Голобородов, учитель історії Одеського ліцею №56 Одеської міської ради, – “Безпечний заклад освіти в умовах війни: досвід Ізраїлю” та Лоліта Шевчук, учитель хімії Одеського ліцею № 24 Одеської міської ради, – “Налаштування роботи з учнями через цифрові інструменти Google”.

Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 12.06.2023 №108 “Про закінчення роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у 2023 році” пройшли додаткову фахову підготовку та отримали досвід кращих освітніх практик 26 педагогічних працівників. Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради в.06.2023 №108 “Про закінчення роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у 2023 році” 

Загалом за період існування Школи резерву більше 400 педагогічних працівників пройшли навчання, з яких призначені на посади:

  • керівниками закладів загальної середньої освіти –  45,
  • керівниками закладів дошкільної освіти – 41,
  • заступниками директорів закладів освіти – 5,
  • посадовими особами місцевого самоврядування – 12,
  • директорами інших закладів освіти  – 2.

За 2017-2023 роки пройшли навчання у Школі резерву керівних кадрів 229 педагогічних працівників, з них 14% – призначені на керівні посади на підставі конкурсного відбору. 

Випускників Школи резерву запросили взяти участь у конкурсному відборі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Share this post