Wi-Fi в укриттях закладів освіти

За інформацією Міністерств освіти і науки та цифрової трансформації України повідомляємо

Українські заклади освіти: садочки, школи та профтехи безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній.

Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму. 

Один із пріоритетів Міністерства цифрової трансформації України — безперебійний зв’язок та інтернет по всій Україні. Для роботи, спілкування та найголовніше — навчання. 

Перші 2500 роутерів та 1000 модемів від соціально відповідальних компаній поїдуть до закладів освіти. Щоб забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку 2021/2022 навчального року, потрібно залучати технічні компанії та українських інтернет-провайдерів. 

Усі охочі провайдери та соціально відповідальні компанії можуть долучитися, подавши заявку через форму.

«Укриття в закладі освіти — основна вимога для можливості очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу в укритті під час повітряної тривоги, маємо забезпечити там належні умови. Наявність інтернету є однією з них. Сьогодні бачимо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти», — зазначив Дмитро Завгородній, генеральний директор директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України.

Мінцифра передаватиме обладнання закладам освіти. 

Share this post