З Днем Святого Миколая

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

6 грудня Україна відзначає одразу два свята: День Збройних Сил України та День Святого Миколая.

З нагоди Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, з метою розвитку творчого потенціалу юних одеситів, організації їх змістовного дозвілля пройшла низка святкових заходів.

Так, на  базі  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» відбулося відкриття резиденції Святого Миколая та пройшов святковий захід для дітей загиблих Героїв – Захисників та Захисниць України «На гостини до Миколая». У рамках заходу діти мали можливість залишити у поштоматах листи мрії, привітання для військовослужбовців, переглянути мультфільми у дитячому кінозалі та відвідати майстер-класи з виготовлення «миколайчиків», сувенірів, іграшок тощо. Крім того, кожна дитина отримала солодкий подарунок. 

Залишити свої листи з побажаннями у резиденції Святого Миколая діти зможуть упродовж грудня місяця.

 

 

 

Пройшли святкові заходи  «Святий Миколай, до нас завітай»  для вихованців та учнів закладів дошкільної, загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 

Учителі, батьки та учні стали активними учасниками благодійного марафону «Кава з «миколайчиками» на підтримку Збройних Сил України.

У рамках акції “Тепла хвиля” на базі закладів освіти пройшли благодійні ярмарки, на яких усі охочі могли придбати  традиційні поробки з природних матеріалів, вироби ручної роботи, іграшки, різноманітні смаколики тощо.

Усі вилучені кошти будуть направлені на придбання човнів та інших потреб для ЗСУ!

Share this post