Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

В установах освіти Одеси вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

У загальноосвітніх навчальних закладах Одеси до Дня Героїв Небесної Сотні за участю воїнів АТО пройшли тематичні заходи, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.

За участю військовослужбовців у школах пройшли уроки-реквієми до Дня Героїв Небесної Сотні. У шкільних бібліотеках організовані документальні та фотовиставки, експозиції дитячих робіт. Учнівське самоврядування й історичні гуртки випустили інформаційні вісники, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні, організовані виставки учнівських робіт «Пам’ятаємо наших героїв»

Так, в Одеській школі №51 була підготовлена ​​загальношкільна лінійка Дню Героїв Небесної Сотні «Нескорені, чиї душі на небесах …». На лінійці були присутні курсанти Військової академії м.Одеси, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України.

Відкритий виховний захід «Герої не вмирають» до Дня Героїв Небесної Сотні пройшов в Одеській спеціалізованій школі №80, у рамках якого воїни 82-ї розвідувальної роти – старший лейтенант Ігор Полонський і сержант Дмитро Четвертаков – провели уроки мужності в 9-х класах.

У шкільній бібліотеці Одеської школи № 8 оформили фотодокументальну і книжкову виставки «Небесна сотня. Герої нашого часу»; провели виховні години «20 лютого – День Героїв Небесної Сотні», вшанували хвилиною мовчання учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

В Одеській школі № 18 відбулася презентація книги «Моя революція» героя Майдану Андрія Юркевича, української пам’ятної монети «Євромайдан», вірша-реквієму Василя Зими «Намалюйте нам день». Організовано перегляд документального фільму «20 лютого. Злам. (Слідами революції)».

Лінійка-реквієм «День пам’яті Небесної Сотні. Герої не вмирають» пройшла в школі №18 та навчально-виховному комплексі №4 Одеси.

Не залишили нікого байдужим літературно-музичні композиції «Небесна сотня. Вони боролися за єдність України» в Одеських спеціалізованій школі № 99 та гімназії №8.

Старшокласники Одеської гімназії № 4 взяли активну участь у круглому столі «Масові акції громадського протесту листопада 2013 – лютого 2014 років» з демонстрацією презентації «Герої нашого часу».

В Одеській школі №44 воїни 28 окремої механізованої бригади – командири бойових машин – молодші сержанти Денис Ісаєв, Сергій Семенов, молодший сержант і командир відділення Ігор Аутинцев, старший сержант і командир мінометної батареї Андрій Мосензов – провели бесіди з учнями старших класів, подарували шкільному музею бойової слави нагрудний знак «Учасник бойових дій». Учні провели воїнам екскурсію по музею.

Share this post