Заходи до Дня захисників і захисниць України: анонс

 Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Цьогоріч до Дня захисників і захисниць України впродовж жовтня місяця в закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси пройде ряд тематичних заходів.

Мета заходів – сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України.

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць Україні у місті Одесі проводитимуться наступні заходи: 

з 10 по 21 жовтня  – майстер-класи «Оберіг для українського воїна»;

з 10 по 21 жовтня – благодійна акція «Дякуємо вам, воїни-захисники та захисниці України»;

 з 10 по 21 жовтня – інші тематичні інформаційно-просвітницькі заходи про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників за становлення державності в Україні;

 14 жовтня – патріотичний флешмоб «У єдності наша сила!»;

14 жовтня – міська гра-квест «Місто, яке пам’ятає козаків»;

з 25 по 27 жовтня – науково-практичний семінар  для вчителів закладів освіти «Зрима пісня України»;   

жовтень – міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»;               

жовтень – виставка дитячих малюнків та творчих робіт «Пишаємося захисниками та захисницями України»;

жовтень – листопад – міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності».   

______________________________________

14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Згідно з Законом України «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України» № 1643-ІХ, ухваленим 14 липня 2021 року. Назва свята «День захисника України», яке щороку відзначається 14 жовтня, змінено на «День захисників і захисниць України». 

Ця зміна сприяє гендерно збалансованому висвітленню ролі військовослужбовців у захисті нашої країни та належному вшануванню воїнів обох статей. Адже багато жінок нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України.

Share this post