Заклади позашкільної освіти запрошують до навчання

Пройшов день відкритих дверей (онлайн)

29 травня 2022 року в КОМУНАЛЬНОМУ  ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА» (Приморський бульвар, 1) пройшов день відкритих дверей у форматі онлайн, за допомогою платформи Zoom. У такому форматі даний захід  проходив уперше.

Директор закладу Юхим Коган, розповів присутнім про освітню та концертну діяльність хореографічної школи та творчих колективів Одеського міського центру хореографічного мистецтва, озвучив головні завдання закладу.

Педагоги-хореографи презентували напрямки своєї роботи з вихованцями,  розповіли про особливості хореографічної освіти, дисципліни за якими проходять підготовку здобувачі освіти.

До заходу долучились і випускники закладу, представники учнівства, які поділилися спогадами про своє життя в стінах центру, з теплотою розповіли про педагогів, які є професіоналами своєї справи. Представники батьківської спільноти висловили свої  враження від навчання дітей та роботи закладу  освіти. 

Користувачі, які приєднались до конференції Zoom, мали змогу поставити питання та почути відповіді, як від педагогів-хореографів так і від адміністрації  закладу.

Проведення Дня відкритих дверей у форматі  онлайн-спілкування має свої переваги – учасники мали змогу відразу отримувати відповіді на свої запитання, залишаючись в безпечних для себе місцях.

Реєстрація бажаючих отримати початкову хореографічну освіту в Одеському міському центрі хореографічного мистецтва у 2022/2023 навчальному році вже відкрита.

Заповнити анкету реєстрації  можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF-AD6bRfWn_YBTx0ue2kDCM63AZrPeH8WXaMlIdEOXlT3pw/viewform

 

***************************************************

День відкритих дверей (онлайн): заклад позашкільної освіти

Share this post